Síň slávy
Do Síně slávy jsou od roku 2016 uváděny osobnosti spojené s historií českého moderního pětiboje.
- Jíří Adam, Jan Bártů, Bohunil Starnovský
- Karel Bártů in memoriam
- Milan Kadlec in memoriam
- Petr Blažek, Tomáš Fleissner
Jiří Adam, Jan Bártů, Bohumil Starnovský
Stříbrné družstvo z LOH v Montrealu 1976. V roce 1974 získalo toto družstvo také bronz na MS do jedenadvaceti let v Moskvě. Všichni členové stříbrného olympijského družstva startovali pod pěti kruhy i v individuálních soutěžích. Nejúspěšnější byl se svým bronzem z Montrealu 1976 Jan Bártů, který od roku 1998 trenérsky vede moderní pětiboj Velké Británie. Jiří Adam se prosazoval i v ryze šermířském světě. V roce 1980 byl členem šestého družstva kordistů na olympiádě v Moskvě. V pozici šermířského trenéra dovedl Davida Svobodu k olympijskému zlatu a Michala Sedleckého k titulu mistra světa. Bohumil Starnovský se od devadesátých let věnuje zejména rozvoji českého jezdeckého sportu. Dovezl do České republiky řadu úspěšných koní (např. Kentaura, se kterým Aleš Opatrný vyhrál v roce 2000 mistrovství Evropy mladých jezdců).
Karel Bártů
Legendární trenér s přezdívkou “Vlčák“, pod jehož vedením dosáhlo družstvo ve složení Adam, Bártů, Starnovský historického úspěchu v podobě zisku stříbrné medaile na olympiádě v Montrealu 1976. Sám Karel Bártů závodil v moderním pětiboji na hrách v Londýně v roce 1948. Do síně slávy českého moderního pětiboje byl uveden in memoriam.
Milan Kadlec
V roce 1987 se ve francouzském Moulins postaral o vůbec první medaili československého moderního pětiboje z mistrovství světa. Celkem stál na stupních vítězů při světových a evropských šampionátech pětkrát. Na olympijských hrách v Moskvě v roce 1980 skončil osmý. Na jeho počest Český svaz moderního pětiboje každoročně pořádá Memoriál Milana Kadlece. Do síně slávy českého moderního pětiboje byl uveden in memoriam.
Petr Blažek a Tomáš Fleissner
Členové bronzového družstva na mistrovství světa v Budapešti 1989. Tuto medaili získali společně s Milanem Kadlecem. Blažek byl v Budapešti úspěšný také v individuální soutěži, kde skončil třetí. Stal se také dvojnásobným stříbrným medailistou na mistrovství Evropy 1993, byl členem bronzové štafety z mistrovství Evropy 1987 a zúčastnil se olympiády v Barceloně 1992. Olympijské hry v Barceloně absolvoval také Tomáš Fleissner, který úspěšně reprezentoval i na hrách v Soulu 1988.